قوانین فروش:

۱ – تمامی مشترکین و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط iKaspersky می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین مسئولیتی متوجه iKaspersky نخواهد شد. در این متن از iKaspersky با عنوان “سرویس دهنده ، وب سایت” نام برده خواهد شد و مشتری یا کاربر iKaspersky با عنوان “مشترک، کاربر” نامیده خواهند شد. iKaspersky نیز متعهد می گردد که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات خود را با شرایط ذکر شده به کاربر ارائه نماید.

۲ – تمامی کاربران باید به صورت کامل و دقیق مشخصات بخش خریدار نظیر نام – نام خانوادگی – ایمیل – شماره تماس همراه یا ثابت را تکمیل نمایند و به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۸ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت.

۳ – پیش از خرید محصولات ، ابتدا نسخه آزمایشی محصولات (Trial) را نصب کنید و از سازگار بودنِ آن با سیستم عامل و دستگاه خود مطمئن شوید ، سپس اقدام به خرید محصول نمائید.

۴ – مسئولیت نگهداری از لایسنس های اختصاص داده شده به کاربر به عهده کاربر (مشترک) می باشد و در صورت منتشر شدن لایسنس توسط کاربر به دیگر اشخاص، iKaspersky هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات به وجود آمده نخواهد داشت.

نکته : شایان ذکر است لایسنس های ارایه شده نزد iKaspersky کاملا محفوظ بوده و هیچ گاه توسط سرویس دهنده در اختیار افراد دیگر قرارداده نخواهد شد.

۵ – سرویس دهنده حق تصمیم بر ارائه هر یک از سرویس ها را برای خود محفوظ می دارد و در حالت هایی که امکان ارائه یکی از سرویس ها از نظر فنی، قانونی و یا هر دلیل دیگر وجود نداشته باشد سرویس مشترک مذکور را لغو می نماید و وجه دریافت شده کاملا به مشترک بازگردانده خواهد شد.

۶ – پس از ثبت سفارش توسط کاربر به هیچ عنوان امکان عودت وجه و لغو سفارش وجود ندارد. تنها در صورتی امکان عودت و بازگشت وجه پرداختی وجود دارد که محصول خریداری شده غیر اورجینال باشد.

۷ – کلیه محصولات دارای ۷ روز گارانتی عودت وجه می باشند و فقط در صورتی که لایسنس غیر اورجینال باشد و در سایت سازنده ثبت نشود امکان عودت وجه وجود دارد.

۸ – امکان صدور فاکتور رسمی برای محصولات خانگی وجود ندارد و فقط یک صورتحساب اینترنتی صادر می شود که از طریق ایمیل برای کاربر ارسال می گردد. برای توضیحات بیشتر قبل از خرید محصول با واحد فروش تماس بگیرید.

قوانین محصولات :

۱ – در صورتیکه مشکلاتی برای سرویس دهنده پیش آید و این مشکلات از عهده مسئولین این وب سایت خارج باشد و موجب قطعی ارتباط با نمایندگان، تحریم ایران توسط شرکت های تولید کننده و یا از کار افتادن خدماتی که سرویس دهنده به مشتری ارائه می دهد گردد، این مورد از عهده مسئولین سرویس دهنده خارج می باشد و مسئولیتی متوجه آنان نخواهد بود.

۲ – لایسنسهای ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد کامپیوتری است که در سایت درج شده و در صورت استفاده بر روی بیش از تعداد مجاز، از سوی شرکت تولید کننده در BlackList قرار گرفته و iKaspersky نیز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

۳ – سرویس دهنده متعهد می گردد تا لایسنس های کاملا اورجینال در اختیار مشترک قرار دهد.

۴ – شرکت Kaspersky تعداد فعال سازی هر یک از محصولات کسپرسکی خانگی را به تعداد سه بار در سال کاهش داده است، برای مثال کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس ۲ دستگاه جهت استفاده برای ۲ دستگاه ( ۲ کاربر ) و در مجموع ۶ بار فعال می شود. جهت هر گونه کمک بیشتر در این مورد کاربران می بایست با پشتیبانی آنلاین کسپرسکی به آدرس زیر رجوع کنند My.kaspersky.com شرکت کسپرسکی و نمایندگان رسمی هیچ مسئولیتی در قبال افزایش تعداد فعال سازی کدها ندارد. تمامی محصولات ارائه شده در سایت ویژه استفاده در ایران و خاورمیانه می باشند.

۵ – محصولات سازمانی کسپرسکی – Kaspersky Endpoint Security for Business فقط به شرکت های رسمی فروخته می شوند و قابلیت ثبت و پیگیری در وب سایت رسمی شرکت Kaspersky را دارند . https://companyaccount.kaspersky.com

۶ – شرکت های سازنده محصولات امنیتی قوانین خاص خود را دارند و ما فقط بخشی از این قوانین که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد را ذکر کرده ایم و مرجع اصلی این قوانین در سایت سازنده موجود می باشد و بدیهی است با تغییر قوانین این شرکت ها ، iKaspersky مسئولیتی در قبال آن ندارد.

قوانین پشتیبانی :

۱ – تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را از طریق سیستم پشتیبانی و در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی پیگیری نمایند.

۲ – سرویس دهنده (iKaspersky) متعهد می شود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

۳ – پشتیبانی برای حل مشکلات احتمالی در لایسنس های فروخته شده فقط از طریق برنامه AnyDesk و برنامه های مشابه امکانپذیر است.

۴ – در صورتی که کاربر در هنگام خرید مشخصات بخش خریدار نظیر نام – نام خانوادگی – ایمیل – شماره تماس همراه یا ثابت را تکمیل نکرده باشد هیچ گونه خدمات گارانتی و پشتیبانی به او ارائه نخواهد شد.