بارگذاری...

ایران کسپرسکی – iKaspersky

ما اینجا هستیم تا جهان را نجات دهیم.  ما معتقدیم که هر شخصی باید بتواند آزادانه از برترین تکنولوژی امنیتی جهت حفاظت از رایانه خود در مقابل نفوذ خرابکاران و انواع بدافزارها استفاده نماید. کارشناسان فنی ما به شما اطمینان می دهدند تا بدون نگرانی از آلوده شدن اطلاعات شخصیتان به راحتی در دنیای دیجیتالی زندگی کنید. ما راهکارهای امنیتی متنوعی را جهت حفاظت از مشتریان خانگی و شبکه ای خود در برابر خطرات موجود در فضای سایبری ایحاد نموده و در حال گسترش آنها می باشیم.

iKaspersky به عنوان توزیع کننده آنلاین محصولات شرکت کسپرسکی در ایران و خاورمیانه می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه آنلاین برای استفاده کاربران شرکت کسپرسکی در ایران و خاورمیانه می باشد و در خارج از این منطقه قابلیت استفاده ندارند. لایسنس یا کد فعال سازی تمامی محصولات بعد از خرید، به  ایمیل خریدار ارسال می گردد و شامل بسته فیزیکی محصول نمی باشد.

شركت کسپرسکی

Kaspersky Lab یك گروه بین‌المللی است كه بیش از ۱۷۰۰ متخصص كاملاً برجسته را در استخدام خود دارد و دفتر مركزی آن واقع در مسكو است؛ كه بسان سایر شعبات اصلی آن در اقصا نقاط جهان، سرپرستی فعالیت‌های نمایندگی‌های محلی و شركای شركت را در پنج نقطه جهان، یعنی: اروپای غربی، اروپای شرقی، خاورمیانه و آفریقا، آمریكای شمالی و جنوبی و منطقه آسیای شرقی و اقیانوسیه و ژاپن به عهده دارد. این شركت در حال حاضر در بیش از صد كشور از نقاط مختلف جهان فعالیت دارد. محصولات و فناوری‌های آن، امروزه چتری حمایتی برای افزون بر ۳۰۰ میلیون كاربر در دنیا گسترده است.
بدنه تصمیم‌گیری اصلی این گروه بین‌المللی، هیئت مدیره آن است كه مسئول پیاده سازی استراتژی توسعه جامع و انتصاب مدیران ارشد است. این مجمع از ? سهامدار و مدیر ارشد تشكیل می‌شود كه هر كدام به نمایندگی از یك حوزه سرپرستی مركزی و منطقه جهانی در هیئت حضور دارند.

محصولات ارایه شده در سایت :

۱ – آنتی ویروس كسپرسكی – Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای كه دارد، هم اكنون تبدیل به یكی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. محصول اصلی شركت، Kaspersky anti – Virus، مرتباً از رهگذر آزمایش‌هایی كه مراكز پژوهشی بین‌المللی معتبر و نشریات IT انجام می‌دهند، جوایز برتر را دریافت می‌كند. لابراتوار كسپرسكی همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تكنولوژیك در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است؛ از جمله راه‌حل‌های همه جانبه برای لینوكس، یونیكس و NetWare؛ یك تحلیل‌گر شهودی نسل جدید كه برای تشخیص ویروس‌های جدیداً منتشر شده طراحی شده، محافظت مؤثر در برابر ویروس‌های كلان و چند ریختی، پایگاه داده آنتی ویروس كه به طور پیوسته به روز می‌شود و ابداع تكنیكی برای تشخیص ویروس‌ها در فایل‌های آرشیوی و زیپ شده. anti – Virus 2011 كسپرسكی محصولی است كه هدف آن كاربران پیشرفته‌تر است. این آنتی ویروس مجهز به فناوری‌های ضد ویروس اثبات‌شده‌ای است كه امنیت كامل را برای میلیون‌ها كاربر در سراسر جهان تأمین می‌كند.
تصور اینكه صنعت ضدویروس‌ها بدون فناوری‌های متعددی كه لابراتوار كسپرسكی خلق و ابداع كرده چگونه می‌توانست باشد، دشوار است. واقعیت این امر را می‌توان با نگاهی به عناوین شركت‌های نرم افزاری معتبر متعددی كه امروزه موتور آنتی ویروس كسپرسكی را برای محصولات خود برگزیده‌اند، نیز دریافت؛ شركت‌هایی چون: Safenet (ایالات متحده آمریکا)، alt-N(ایالات متحده آمریکا)، Blue Coat (ایالات متحده آمریکا)، Clearswift (انگلستان)، Communigate Systems (ایالات متحده آمریکا)، Critical Path (ایرلند)، D-Link (تایوان)، Finjan (ایالات متحده آمریکا)، GFI (مالت)، IBM (ایالات متحده آمریکا)، Juniper (ایالات متحده آمریکا)، LaNDesk (ایالات متحده آمریکا)، Microsoft (ایالات متحده آمریکا)، Netasq (فرانسه)، Netgear (ایالات متحده آمریکا)، Parallels (روسیه)، Sonicwall (ایالات متحده آمریکا)، WatchGuard (ایالات متحده آمریکا) و ZyXEL (تایوان).

۲- کسپرسکی اینترنت سکیوریتی – Kaspersky Internet Security

نیز یك محصول جدید آزمایشگاه‌های كسپرسكی است كه ویژه كاربران خانگی است و برای رایانه‌های شخصی ایمنی كامل را در مقابل انواع تهدید‌های اینترنتی به ارمغان می‌آورد. این راه‌حل امنیتی شامل HIPS (سرنام سیستم جلوگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان) می‌شود كه نوعی فناوری كنترل فعالیت كاربردی است كه برای هر برنامه‌ای، حتی برنامه‌های جدید، یك درجه امنیتی مشخص می‌كند. این برنامه نخستین ضد ویروسی است كه مجهز به تكنولوژی sandbox است؛ فناوری‌ای كه با استفاده از مجازی سازی، یك محیط اجرایی ایزوله ایمن برای برنامه‌ها فراهم می‌كند. Kaspersky Internet Security همچنین به كاربران امكان بهره‌گیری از شبكه ایمن كسپرسكی (Kaspersky Security Network) را كه یك سیستم ابداعی برای كنترل بدافزارهای منتشر شده است، می‌دهد.

۳ – کسپرسکی توتال سکیوریتی – Kaspersky Total Security

توتال سکیوریتی نیز یك راه‌حل جامع برای محافظت از شبكه‌های خانگی است. کسپرسکی توتال سکیوریتی معرف كلاسی جدید از محصولات كسپرسكی است كه یك محیط دیجیتالی ایمن و خلاق را برای هر كاری كه شما از رایانه‌تان بدان منظور استفاده می‌كنید، حاصل می‌آورد.
شیوه‌‌های محافظتی كامل در برابر انواع و اقسام تهدیدهایی كه از محیط وب برمی‌آیند را با قابلیت‌های نوین و پیشرفته‌ای چون امكانات نظارتی بیشتر والدین، ابزارهای رمزینه‌سازی و پشتیبانی از دادگان، یك برنامه مدیریت رمز عبور و امكان مدیریت كل شبكه خانگی یا تنظیم بهینه تنظیمات امنیتی مرورگر وب و سیستم عامل كلیه رایانه‌های موجود در شبكه، تلفیق و ادغام كرده است.
کسپرسکی توتال سکیوریتی در عین حال تمام امكانات و قابلیت‌هایی را كه كاربران kaspersky anti-Virus و Kaspersky Internet Security با آن آشنا بودند و از آنها استفاده می‌کردند، حفظ كرده است؛ مواردی شامل فناوری نوین Sand box (تكنولوژی‌هایی كه به برنامه‌های مشكوك اجازه اجرا منتها در محیطی مجازی و ایمن را می‌دهند)، تشخیص پیشگیرانه تهدیدات ناشناس، كنترل برنامه‌ها و ایجاد محدودیت براساس سطح دسترسی برای نرم افزارهای مشكوك به نام‌های عبور، لاگین‌ها، اطلاعات شخصی و تنظیمات سیستم عامل.

۴ – کسپرسکی موبایل سکیوریتی – Kaspersky Mobile Security

یك راه‌حل امنیتی كاربرپسند و قابل اعتماد است كه از دستگاه‌های همراه در برابر حملات شبكه، بدافزارهایی كه هدفشان پلتفرم‌های موبایل است و هرزنامه‌های پیامكی، محافظت می‌كند. در صورتی كه تلفن همراه مفقود شود نیز داده‌های موجود در حافظه آن، همچنان مورد محافظت قرار خواهند گرفت.

۵ – آنتی ویروس های سازمانی – Kaspersky Endpoint Security for Business

Kaspersky Endpoint Security for Business آخرین فرآورده آزمایشگاه كسپرسكی برای كاربران تجاری است. این برنامه شامل نسخه‌ای به روز شده از كیت مدیریت كسپرسكی، ابزار مدیریت آنتی ویروس اختصاصی و نیز سه اپلیكیشن برای محافظت از سرورها و ایستگاه‌های كاری ویندوزی می‌شود. ابزارهای مدیریتی و محافظتی پیشرفته موجود در محصول به روز شده، امنیت، كارآیی و قابلیت مدیریت اساسا بهبودیافته‌ای را برای تمامی پایانه‌ها در شبكه شركت، فراهم می‌كنند.
تصور اینكه صنعت ضدویروس‌ها بدون فناوری‌های متعددی كه لابراتوار كسپرسكی خلق و ابداع كرده چگونه می‌توانست باشد، دشوار است. واقعیت این امر را می‌توان با نگاهی به عناوین شركت‌های نرم افزاری معتبر متعددی كه امروزه موتور آنتی ویروس كسپرسكی را برای محصولات خود برگزیده‌اند، نیز دریافت؛ شركت‌هایی چون: Safenet (ایالات متحده آمریکا)، alt-N(ایالات متحده آمریکا)، Blue Coat (ایالات متحده آمریکا)، Clearswift (انگلستان)، Communigate Systems (ایالات متحده آمریکا)، Critical Path (ایرلند)، D-Link (تایوان)، Finjan (ایالات متحده آمریکا)، GFI (مالت)، IBM (ایالات متحده آمریکا)، Juniper (ایالات متحده آمریکا)، LaNDesk (ایالات متحده آمریکا)، Microsoft (ایالات متحده آمریکا)، Netasq (فرانسه)، Netgear (ایالات متحده آمریکا)، Parallels (روسیه)، Sonicwall (ایالات متحده آمریکا)، WatchGuard (ایالات متحده آمریکا) و ZyXEL (تایوان).
Kaspersky adminisdivation Kit 8.0 مشتمل بر بیش از چهل قابلیت تازه و بهبودیافته می‌شود كه به سازمان‌های دارای شبكه كامپیوتری در هر حد و اندازه‌ای، از چند PC گرفته تا شبكه‌های توزیعی (disdivibuted) با ساختار مدیریتی پیچیده، امكان می‌دهد مدلی انعطاف‌پذیر از شیوه مدیریت ضدویروسی خود را پیاده كنند.
سهولت نصب و پیاده سازی و زمان كم لازم برای اداره سیستم حفاظتی با بهره گیری از Kaspersky adminisdivation Kit 8.0 باعث شده است مجموع هزینه لازم برای در اختیار داشتن راه‌حل ضدویروس لابراتوار كسپرسكی به حداقل میزان خود برسد.

امنیت یكپارچه

وقتی موضوع حفاظت مطمئن در برابر ویروس‌ها و حملات هكرها و ارسال کنندگان هرزنامه به میان می‌آید، Kaspersky Lab برای تمام مشتری‌ها راه‌حل‌هایی دارد.
این شركت گستره‌ای فراگیر از محصولات خود را برای محافظت از كاربران PCهای خانگی و شبكه‌های شركتی در مقابل سیستم‌های بدافزاری پیچیده و چند منظوره‌ای كه امروزه در همه‌ جای اینترنت پخشند، ارائه كرده است.
Kaspersky anti spam نیز برای محافظت از كاربران سیستم‌های ایمیل شركت‌ها و ISPها در برابر هرزنامه‌ها یا ایمیل‌های انبوه ناخواسته طراحی شده است. این برنامه از فناوری تشخیص هوشمند اسیم بهره می‌برد؛ كه با تكیه بر تجربه طولانی لابراتوار كسپرسكی در امر محافظت سیستم‌های ایمیل عظیم ساخته شده است.
در سال ۱۹۹۹ كسپرسكی نخستین جایی بود كه نرم‌افزار ضد ویروس جامع را برای ایستگاه‌های كاری ، فایل سرورها و سرورهایی كه روی سیستم عامل‌های Linux Free BSD اجرا می‌شدند، معرفی كرد. امروزه، این كمپانی گستره‌ای كامل از راه‌حل‌های IT مؤثر را برای سیستم‌ عامل‌های متداول لینوكس free BSD ارائه می‌دهد كه هم از برنامه‌‌های كلاینت و هم سرور محافظت می‌كنند.
به علاوه، آزمایشگاه‌های كسپرسكی مجموعه‌ای جدید از خدمات واسپاری امنیت آی‌تی خود را به موسسات كوچك و بزرگ عرضه می كنند. Kaspersky Hosted Email Security این اطمینان را حاصل می‌آورد كه تهدیدات ایمیلی (همچون ویروس، هرزنامه، حمله هكرها و فیشینگ) حتی قبل از اینكه به سرورهای شركت برسند، خنثی و نابود می‌شوند. سرویس Hosted Web Security كسپرسكی نیز برای محافظت در برابر حملات IT است كه قصد نفوذ به شبكه شركت از طریق درگاه‌های اینترنت دارند.
استفاده از كل گستره محصولات آزمایشگاه‌های كسپرسكی، سطحی بی‌نظیر از محافظت را در مقابل بدافزارها و سایر تهدیدات خارجی، حاصل می‌آورد.
مشتریان كسپرسكی به محدوده‌ای گسترده از سرویس‌های افزوده دسترسی دارند تا بتوانند در خصوص كاركرد عالی محصولات ما حداكثر اطمینان را داشته باشند. شركت برای پایگاه داده آنتی‌ویروس، هر ساعت و برای پایگاه داده آنتی اسپم روزانه ۱۲ تا ۲۴ بار آپدیت منتشر می‌كند. پشتیبانی فنی ما به طور شبانه‌روزی و به چندین زبان، از طریق تلفن و ایمیل، فعال است و دیتابیس ضدویروس و ضد اسپم، تحقیقاً هر ساعت از روز آپدیت می‌شود. ما همچنین راه‌حل‌های ضد ویروسی اختصاصی و سامانه‌های امنیت اطلاعات را برای مشتریان شركتی طراحی، راه‌اندازی و پشتیبانی می‌كنیم.

اطلاعات تماس

۰۲۱-۲۲۷۸۵۴۳۳ – در ساعات اداری (۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰)
۰۹۰۳-۲۲۵۸۵۵۵ – در ساعات غیر اداری

آدرس

تهران – تهران – خ شريعتی خ قيطريه جنوبی کوچه کاوه پلاک ۱۴ واحد ۲۱
کدپستی ۱۹۳۹۹۴۴۵۹۶

سایر اطلاعات

مسئول سایت: ارسلان جلالی