بارگذاری...

 

Kaspersky Anti-Virus

کسپرسکی آنتی ویروس

آنتی ویروس کسپرسکی در مقام ستون‌های دفاعی اصلی سیستم کامپیوتری، شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند. آنتی ویروس کسپرسکی کاربری آسانی دارد و سرعت سیستم را نیز کاهش نمی‌دهد.

دانلود

Kaspersky Internet Security

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند و راهکاری قدرتمند برای حفاظت از هویت، فرزندان و سرمایه شما برابر تهدیدات امنیتی روی سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید محافظت می‌کند.

دانلود

Kaspersky Total Security

کسپرسکی توتال سکیوریتی

آخرین امنیت ما را برای کامپیوترها و دستگاه‌های سیار به ارمغان آورده و شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند و راهکاری قدرتمند برای حفاظت از هویت، فرزندان و سرمایه شما برابر تهدیدات امنیتی روی سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید محافظت می‌کند.

دانلود

Kaspersky Standard

کسپرسکی استاندارد

آنتی ویروس کسپرسکی استاندارد، محافظت قدرتمندی در برابر ویروس‌ها، بدافزارها و باج‌افزارها ارائه می‌کند، اما همچنین شامل ابزارهای عملکردی برای اجرای سریع و روان دستگاه‌های شما، حذف نرم‌افزارهای بی‌فایده و به‌روز نگه داشتن برنامه‌های شما است.

دانلود

Kaspersky PLUS

کسپرسکی پلاس

آنتی ویروس کسپرسکی پلاس امنیت سایبری نسل بعدی را ارائه می‌کند تا از شما در برابر ویروس‌ها، باج‌افزارها و بدافزارهای جدید محافظت کند – بدون اینکه سرعت شما را کاهش دهد. همچنین شامل محافظت از پرداخت، مدیریت رمز عبور و ایمن نگه داشتن زندگی دیجیتالی شما است.

دانلود

Kaspersky Premium

کسپرسکی پریمیوم

از زندگی دیجیتال خود با طرح نهایی ما محافظت کنید، آنتی ویروس برنده جایزه، حفاظت از حریم خصوصی و هویت، بهینه سازی عملکرد.

دانلود

Kaspersky Internet Security for Android

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید

حاصل جدیدترین تکنولوژی‌های امنیتی موبایل آزمایشگاه کسپرسکی (شامل حفاظت کامل ضدسرقت و آنتی ویروس اندرویدی) می‌باشد. کار با آن بسیار ساده است و شامل یک راه‌حل است که برای محافظت از هم تبلت‌ها و هم هوشمندی‌های اندرویدی در برابر تهدیدهای امنیتی ، با حداقل تاثیر بر کارایی دستگاه، بهینه شده است.

دانلود
دانلود ۲

Kaspersky Small Office Security

کسپرسکی برای کسب و کارهای کوچک

تنها راهکار نرم‌افزاری است که به‌طور ویژه برای کسب و کارهای کوچک طراحی شده است. این محصول با بهره‌مندی از ابزار آنتی بدافزار پیشرفته و دیگر فناوری‌های امنیتی کسپرسکی از دارایی‌های حساس و ارزشمندی چون سرمایه، هویت، اعتبار کسب و کار و اطلاعات محرمانه مشتریان شما محافظت می‌کند.

دانلود

Kaspersky Password Manager

کسپرسکی مدیریت کلمه عبور

ابزار مدیریت کلمه عبور ابری کسپرسکی (KCPM) ضمن ذخیره ایمن تمامی کلمات عبور مورد استفاده شما برای وبسایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، و شبکه‌های اجتماعی آنها را در تمامی دستگاههای مختلف شما قابل دسترس نموده تا ایمن‌تر و البته ساده‌تر از قبل به این اطلاعات و وبسایت‌ها و برنامه‌های مربوطه دسترسی داشته باشید.

دانلود

Kaspersky Internet Security for Mac

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک

شما را برابر آخرین تهدیدات مانند ویروس‌ها، جاسوس‌افزارها و کرم‌ها محافظت می‌کند و راهکاری قدرتمند برای حفاظت از هویت، فرزندان و سرمایه شما برابر تهدیدات امنیتی روی سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، مک و اندروید محافظت می‌کند.

دانلود

Kaspersky Security Cloud Free

کسپرسکی آنتی ویروس ابری رایگان

کامپیوتر خود را برای نرم افزارهای مخرب که ممکن است در آن پنهان باشند اسکن کنید. یک گزارش دقیق امنیتی به علاوه راهنمایی در بهبود وضعیت حفاظت کامپیوتر شما.

دانلود